top of page

Teslimat Koşulları

Duyuru:
**** Covid-19 ile mücadele amacıyla lojistik merkezimiz maksimum hijyen ve dezenfekte önlemleri altındaki belirli sayıda çalışanımız ile vardiyalı sistemde siparişlerinizi sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Siparişleriniz aynı gün işleme alınıp kargoya teslim edilir***


Siparişleriniz, Bayram ve Resmi tatiller harici zamanlarda, banka onayı alındıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

***Tüm sorularınız hakkında bilgi almak için +90 284 696 60 59 arayınız.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Doğal afetler ve mücbir sebeplerden ötürü gecikmeler yaşanabilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SEZERLER GIDA MADDELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir.

İleri tarihli sevk edilmesini istediğiniz siparişleriniz maksimum 30 güne kadar kabul edilir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bakliyat Diyarı (SEZERLER GIDA MADDELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.) on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ise; en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. İlgili süre, tarafınıza Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği gerekli bildirimler yapılmak sureti en fazla 10 gün daha uzatılabilir. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemediği takdirde tüketicinin yapmış olduğu ödeme kendisine iade edilecektir.

Depo ve İade adresimiz: Sezerler Bakliyat, ispat cami mah. kurtuluş cad. no:13/b Keşan, EDİRNE
Bakliyat Diyarı Müşteri İletişim Merkezi.

 

%100 GÜVENLİ ÖDEME

İPSALA PİRİNCİ, SOFRALARDA BİRİNCİ

bottom of page