Teslimat 


Bakliyat Diyarı üzerinden Türkiye içerisindeki herhangi bir adrese sipariş verebilirsiniz. Sipariş tarafımıza ulaştığı gibi ürünler paketlenip kargo için hazırlanır tahmini olarak 3-7 iş gününde Aras Kargo veya MNG Kargo güvencesi altında size teslim edilecektir.
Teslimat adresi olarak paylaşmış olduğunuz bilgilerin doğruluğu sipariş teslimat sürelerinizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

 

Tahmini Teslimat Süreleri


Teslimat süreleri siparişinizi verdiğiniz bölge ve şehre göre değişiklik gösterebilmektedir. Siparişinizin teslimat durumunu Hesabınız’dan kontrol edebilirsiniz.

 

İade Koşulları


Bakliyat Diyarı üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
Ürününüzü paketi açılmamış, paket içeriği tam ve hasarsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. İstisnai durumlar doğrultusunda lütfen +90 284 696 60 59 Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildiriniz.

 

İade Süreci


İade edeceğiniz ürününüzü Fevzi Çakmak Mah. Doğan Seyfi Cad. No:84 Y.Karpuzlu ipsala,Edirne Adresine  Aras Kargo veya MNG Kargo şubelerinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
İade süreciniz ürün ya da ürünlerinizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde tamamlanacaktır.
İade süreciniz tamamlandıktan sonra kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden sizi bilgilendireceğiz.