Yerli Tohum Pirinç

Siz ve Çocuklarınız için, Doğal İpsala Pirinci. Tüm Pirinç Çeşitlerimiz İpsala Bölgesinde Üretilmekte ve Meriç Nehri ile Sulama Yapılmaktadır.Sürdürülebilir Tarım

Gelecek nesillerin doğru tarım uygulamalarını devam ettirebilmeleri açısından çevre ve doğa şartları göz önünde tutularak tarım yapıyor, sağlığımız açısından zararlı uygulamalarda bulunmuyoruz.

Güvenli Ödeme

Kredi Kartınızın bilgileri biz hiç ilgilendirmiyor, Güvenli bir şekilde tüm kredi kartlarıyla iyzico alt yapımız ile 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.

Sorunsuz Kargo

Satın alacağınız tüm ürünler, özenli bir şekilde paketlenip tarafınıza 3-7 iş günü içerisinde gönderilir. Taşıma esnasında oluşacak tüm sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sektör

Faaliyetlerimiz çerçevesinde sektör genelinde, üretici ve paketleyici alanında sürekli gelişen teknolojiyi takip ediyor sağlık ve gelecek politikalarımız doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Trakya’nın bereketli topraklarına sahip İpsala Ovasın’da yetişen Baldo ve Osmancık cinsi pirinç Türkiye’de lezzetli sofraların vazgeçilmez ürünü durumundadır Türkiye pirinç üretiminin üçte birinin üretildiği bereketli İpsala Ovası topraklarında yetişen çeltik, farklı bir lezzet olarak sofralarımızdaki yerini almaktadır. Geleneksel Türk mutfağının en önemli yemeklerinden biri olan pilav, etli ve sulu yemeklerin de adeta kavalyesidir. Yapılacak yemek yada tatlıya göre farklı pirinç türleri seçilebilir. Vatandaşların son yıllarda market raflarında İpsala Pirinci aradığı gözlenmektedir. İpsala Sınır Kapısından yurt dışına çıkış yapanların ve bölgemize misafir gelenlerin hediyelik ambalajlarda İpsala Pirincini almaları dikkat çekicidir.

Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat
Powered by